Dana Spicer

Dana foraksler sitter på mange forskjellige traktormerker og typer. For at vi skal kunne hjelpe deg, må du gjøre noen enkle grep. Ta bilde eller skriv ned, det som står på skiltet på forakselen, deretter ønsker vi en enkel forklaring på de delene du trenger eller delenummeret.

Dana foraksler sitter på blant annet:

Traktortype Foraksel

Case............................MX 270..................P/N: 070BP231-2

Claas........................... Axion 810-850......750-541

Fendt.......................... 400 Serie...............730-110

Fendt.......................... 718.........................745-143

Fendt ......................... 926.........................760/100

Ford............................ 8770......................070BP168-1

John Deere ................. 6020-6030............733-135

John Deere ................. 6020-6030............733-133

John Deere ................. 6020-6030............740-112

John Deere ................. 6020-6030............730-135

John Deere ................. 6020-6030............733-139

John Deere ................. 6020-6030............740-141

John Deere.................. 6330-6430............733-141

John Deere.................. 6920......................750/108

John Deere.................. 6920......................750/123

John Deere.................. 7430.......................755-128

Manitou...................... Minitauro...............212/206-221

Manitou......................MTL523.................603/211/057

Manitou......................MLT 741..................212/424-001

Manitou......................MLT626t................302-279-207

Manitou......................MT 1337SLT...........212/193-001

Massey Ferguson....... 4355.......................AG105DXE990

Massey Ferguson....... 6290......................3764946m91

Massey Ferguson....... 8240......................AG155

Massey Ferguson....... 8480......................760/601

New Holland............... LM410....................602-212-76

New Holland............... T8040....................070BP258 2

New Holland............... TG285....................070BP253-2

Valmet....................... 6200......................730-100

Valmet....................... 6300......................730-100

Valmet....................... 8200......................973003

Valmet....................... 8450......................970-411

Valtra......................... 900........................720/100A423

Valtra......................... T190.......................740/533

Valtra......................... T-Serie...................740-533